نوع – جور کردن اثر انگشت ازدواج قانون

نوع – جور کردن: اثر انگشت ازدواج قانون انگشت مجازات ثبت کردن ازدواج عقد نکاح صیغه عقد

گت بلاگز اخبار حوادث قصدم شوخی با دانش‌آموزان بود/ تحت فشارروانی اتهامات را پذیرفتم ، ناظم

جلسه محاکمه غیر علنی ناظم متخلف مدرسه غیرانتفاعی پسرانه روز گذشته درحالی در شعبه 1091 دادگاه ارشاد برگزار شد که متهم مدعی شد قصدش فقط شوخی با دانش‌آموزان بوده ا

ناظم متخلف مدرسه غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران در دادگاه : قصدم شوخی با دانش آموزان بود/تحت فشارروانی اتهامات را پذیرفتم

عبارات مهم : ایران

جلسه محاکمه غیر علنی ناظم متخلف مدرسه غیرانتفاعی پسرانه روز گذشته درحالی در شعبه 1091 دادگاه ارشاد برگزار شد که متهم مدعی شد قصدش فقط شوخی با دانش آموزان بوده است.

به گزارش ایران؛این مرد جوان که از یکسال قبل به عنوان ناظم در دبیرستان پسرانه غیر انتفاعی معین در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران مشغول به کار بود به اتهام اشاعه فحشا، وارد کردن سیگار و مشروب به داخل مدرسه و توزیع آن، نشان دادن فیلم های غیر اخلاقی و … بازداشت شده است و تحت محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه که با حضور سه تن از دانش آموزان و 8 خانواده از شاکی ها برگزار شد، متهم منکر اتهامات خود شده است و گفت: من هیچ کدام از اتهامات را قبول ندارم و تحت فشار روانی اتهامات را پذیرفته ام. در حالی که من فقط قصد شوخی با دانش آموزان را داشتم و هیچگونه کار خلافی انجام نداده ام.

قصدم شوخی با دانش‌آموزان بود/ تحت فشارروانی اتهامات را پذیرفتم ، ناظم

پس از آن قاضی از دانش آموزان حاضر در جلسه دادگاه خواست تا بعضی از کارهای غیراخلاقی ناظم متخلف را شرح دهند و هریک از آنها هم به تشریح ماجرا پرداختند.

در ادامه این جلسه قاضی به صراحت به متهم گفت: طبق تحقیقات صورت گرفته شما به هیچ عنوان تحت فشار روانی و شکنجه اعتراف نکرده اید و بر اساس مستندات موجود به جرایم خود اعتراف کرده اید و مستندات پرونده هم نشان می دهد که شما 6 مورد تخلف داشته اید. اشاعه فحشا، وارد کردن سیگار و مشروب به داخل مدرسه و توزیع آن، نشان دادن فیلم های غیر اخلاقی از جمله موارد اتهامی شماست که در اعترافات خود آن را پذیرفته اید.

جلسه محاکمه غیر علنی ناظم متخلف مدرسه غیرانتفاعی پسرانه روز گذشته درحالی در شعبه 1091 دادگاه ارشاد برگزار شد که متهم مدعی شد قصدش فقط شوخی با دانش‌آموزان بوده ا

پس از آن متهم در برابر مستندات پرونده سکوت کرد و بعد از اظهار ندامت موارد اتهامی را پذیرفت و باز هم تأکید کرد که تنها قصدش برقراری روابط صمیمانه و شوخی با دانش آموزان بوده است.

در آخر این جلسه دادگاه قاضی اعلام کرد که رأی متهم بعد از بررسی در چند روز آینده به خانواده های دانش آموزان ابلاغ می شود.

گفتنی است با توجه به تکمیل شدن فرآیند تحقیقات در این پرونده در دادگاه روز گذشته 3 دانش آموز و 8 نفر از والدین دانش آموزان حضور داشتند. ضمن اینکه طبق آخرین اخبار هیچ کدام از شاکی های این پرونده شکایت خود را بعد نگرفته اند و در انتظار رأی دادگاه در خصوص ناظم مدرسه و همچنین مؤسسان مدرسه غیرانتفاعی هستند.

قصدم شوخی با دانش‌آموزان بود/ تحت فشارروانی اتهامات را پذیرفتم ، ناظم

واژه های کلیدی: ایران | مدرسه | پرونده | دادگاه | خانواده | غیراخلاقی | غیر اخلاقی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz