نوع – جور کردن اثر انگشت ازدواج قانون

نوع – جور کردن: اثر انگشت ازدواج قانون انگشت مجازات ثبت کردن ازدواج عقد نکاح صیغه عقد

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دیوید لیتچ کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می‌شود»‌ شروع کرد

فیلم مشهور «اژدها وارد می‌شود» که روزگاری با بازی بروس لی در سینِما یکه‌تازی می‌کرد با کارگردانی دیوید لیتچ به‌ پرده سینِما بازمی‌گردد.

دیوید لیتچ کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می‌شود»‌ شروع کرد

دیوید لیتچ کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می شود» شروع کرد

عبارات مهم : اژدها

فیلم مشهور «اژدها وارد می شود» که روزگاری با بازی بروس لی در سینِما یکه تازی می کرد با کارگردانی دیوید لیتچ به پرده سینِما بازمی گردد.

به گزارش خبرآنلاین، کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می شود» شروع شده است هست، این فیلم نخستین بار با بازی بروس لی در سال ۱۹۷۳ به سینِما عرضه شد.

در حالی که هنوز نویسنده فیلمنامه و بازیگران فیلم معرفی نشده اند، دیوید لیتچ کارگردان فیلم ابرقهرمانی متفاوت «دد پول» جهت حضور در این پروژه وارد مذاکره شده است است.

در فیلم مهم «اژدها وارد می شود» رابرت کلاوس کارگردان بود و بروس لی در کنار جان ساکسون و جیم کلی نقش های مهم را بازی می کردند. «اژدها وارد می شود» نخستین بار سه روز بعد از فوت بروس لی در ۳۲ سالگی در هنگ کنگ اکران شد.

این فیلم سال ۲۰۰۴ به علت اهمیت فرهنگی، هنری و تاریخی در آرشیو ملی فیلم آمریکا ثبت شد.

بروس لی در فیلم «اژدها وارد می شود» نقش فردی را بازی می کرد که جهت جمع آوری اطلاعات راجع به یک تبهکار راهی جزیره ای شخصی می شود و در مسابقه های رزمی شرکت می کند.

دیوید لیتچ که اکنون کارگردان آشنا شده است ای هست، به عنوان بدلکار ستاره هایی از جمله برد پیت و ژان کلود ون دام وارد سینِما شد. او سال ۲۰۱۴ با فیلم اکشن «جان ویک» وارد دنیای کارگردانی شد هر چند که در آن فیلم فقط از چاد استالسکی به عنوان کارگردان نام برده شد. او بعد از آن در سال ۲۰۱۷ فیلمی در ژانر تریلر با عنوان «بلوند اتمی» با بازی شارلیز ترون کارگردانی کرد و سپس نوبت به فیلم ابرقهرمانی «دد پول» رسید.

دیوید لیتچ کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می‌شود»‌ شروع کرد

واژه های کلیدی: اژدها | کارگردان | کارگردانی | کارگردان فیلم | اژدها وارد می شود | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz